Wakacje nad Jeziorem Drawsko

Chciałbyś spędzić urlop nad jeziorem, ale nie masz pomysłu dokąd jechać? Zależy Ci na tym, aby wypocząć z dala od zgiełku miasta, ale przy tym się nie nudzić? Mamy pewien pomysł. Możesz zaplanować wakacje nad Jeziorem Drawsko. Co sprawia, że każdego roku przyciąga tłumy wczasowiczów? Jezioro Drawsko jest największym i najgłębszym jeziorem położonym na Pojezierzu Drawskim. To również jedno z najgłębszych jezior w Polsce. Turyści lubią tu wypoczywać ze względu na niesamowity krajobraz z klifami i wyspami na powierzchni oraz wysoki poziom czystości wody.

Jezioro Drawsko szczególnie polecane jest osobom, które uwielbiają spływy kajakowe oraz poszukują zbiorników, gdzie można nurkować. Pobyt nad tym jeziorem to również nie lada gratka dla wędkarzy. O rybach złowionych w tym jeziorze w środowisku wędkarskim krążą legendy. Nie brakuje także pieszych i rowerowych szlaków turystycznych, dzięki którym można poznawać okolicę. Ponadto miejskie kąpielisko jest świetnie zagospodarowane – można korzystać z boiska do siatkówki czy pływać od czujnym okiem ratownika.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.