Święta all inclusive

Choć święta to czas, który większości z nas kojarzy się z rodzinnym domem, pogawędkami z najbliższymi przy świątecznym stole, odebraniu paczki na święta dla pracowników, śniegiem i mrozem, to jednak niektórzy mają zupełnie odmienną wizję idealnych Świąt Bożego Narodzenia.

Każdy ma w końcu prawo spędzić ten czas tak, jak lubi najbardziej. 

www.konsulat-slowenia.pl

W nawiązaniu do powyższego stwierdzenia należałoby zauważyć, iż istnieją ludzie, którzy w przepełnionym gorączką przygotowań czasie przedświątecznym lubią spakować walizkę, porzucić cały ten wir i wyjechać tam, gdzie zamiast śniegu świeci słońce, a woda jest przez cały rok na tyle ciepła, że można się w niej kąpać.

W takich zagranicznych kurortach wakacyjnych również panuje w okresie świąt specyficzna dla tego okresu atmosfera – hotele są przyozdobione kolorowymi światełkami, w holu można spotkać ubraną choinkę, a także Świętego Mikołaja z worem pełnym prezentów.

Zagraniczne hotele potrafią się ponadto świetnie dopasować do polskich tradycji i przygotować świąteczny bufet, w którym można spotkać tradycyjnego karpia, pierogi z kapustą i grzybami, barszcz z uszkami, czy też smakowity, domowy sernik.

Cały pobyt odbywa się przeważnie w ramach pakietu all inclusive, dzięki któremu zyskujemy całkowicie błogie i leniwe święta – co, kto lubi. 

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.