Studenckie wakacje

Dla większości młodych ludzi okres studiów jest dobrym okresem w ich życiu. Wiadomo, że ze studiowaniem łączy się i stres, i ciężka praca umysłowa, jednak jest to też czas, który można wykorzystać na podróżowanie. Sprzyjają temu zarówno kwestie natury ekonomicznej, jak i długie wakacje, które przy dobrych wiatrach (egzaminy zdane w terminie) mogą trwać nawet trzy miesiące. Studenci mogą liczyć na różnego rodzaju zniżki. Chodzi tutaj przede wszystkim o transport.

www.eurekahub.pl

Z legitymacją studencką można w Polsce jeździć komunikacją publiczną za naprawdę niewielkie pieniądze. Są też sposoby na to, żeby takie zniżki uzyskać również w innych krajach europejskich. Studenci mogą również liczyć na innego rodzaju rabaty – na przykład przy płaceniu za posiłki czy też noclegi. Kiedy człowiek ma dwadzieścia parę lat, to przeważnie nie ma problemu z tym, żeby spać pod namiotem albo w tanim hotelu. Czas studiów warto więc wykorzystać na to, żeby zobaczyć trochę świata i przeżyć wspaniałe przygody.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.