Romantycznie w górach

Wiele par nie bez powodu wybiera góry, jako miejsce swoich pierwszych romantycznych wakacji. Niesamowite widoki zapierające dech w piersiach, pyszne góralskie jedzenie, świeże powietrze i niesamowity klimat. Ta cała otoczka da się ponieść każdemu, nawet najmniej romantycznemu człowiekowi.

Bo góry mają to do siebie, że czarują – jeśli jedziesz w nie niepewny miłości, z pewnością wrócisz z nich zakochany. Do nocowania zrezygnuj z drogich hoteli, często urządzonych w nowoczesnym stylu, który niestety zabija cały magiczny, romantyczny nastrój. Nie musisz nocować u podnóża gór, by poczuć góralską atmosferę.

Wybierz niedrogi pensjonat, a może drewniany domek? Zadbaj, by w miejscu, w którym przebywacie nie zabrakło właśnie drewna, koronek i góralskich akcentów. I kominek – nic tak nie rozgrzewa, jak światło kominka. Przyda się nie tylko w zimne wieczory, ale nawet w letnie – płomień kominka tworzy magiczną atmosferę.

Górskie wycieczki, śniadania z widokiem na zaśnieżone szczyty i romantyczne zachody słońca… tak, góry są bardzo romantyczne.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.