Pielęgnacja twarzy niestety kończy się często na podbródku. A to poważny błąd. Szyja i dekolt są przedłużeniem ładnej, zadbanej twarzy. Dlatego stosując kremy i maseczki warto nakładać także tam. Bo ładny dekolt to ozdoba.

Decydując się na zabiegi kosmetyczne twarzy poprośmy kosmetyczkę, aby także zajęła się naszą szyją i dekoltem. Można ją także poprosić o radę, jak te części ciała pielęgnować, aby jak najdłużej zachować młodzieńczy wygląd lub po prostu zestarzeć się z wdziękiem. Zmarszczki na szyi i dekolcie są nieestetyczne i wprawiają w kompleksy. Więc lepiej od razu zabrać się za ich zwalczanie. Masaż twarzy warto zamienić na limfatyczny i przedłużyć go na szyję i dekolt.

Pobudzi to komórki, polepszy ukrwienie. W końcu gimnastyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Zwiotczała skóra polepszy kondycję pod wpływem kremów i maseczek ujędrniających. Odpowiednie zabiegi wykonane w gabinetach kosmetycznych dodadzą elastyczności i wygładzą pomarszczoną skórę na szyi i dekolcie. W razie konieczności – można udać się na lifting twarzy.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.