Nad naszym Bałtykiem

Wielu naszych rodaków uważa, że najlepszą opcją na spędzenie wakacji jest wyjazd zagraniczny. Z pewnością, warto jeździć po świecie, poznawać inne kultury i poszerzać przez to swoje horyzonty.

W Polsce również można jednak wspaniale wypocząć i bardzo przyjemnie spędzić czas. Wielu z nas wakacje spędza w ciepłych krajach, w Europie (Bałkany, Włochy, Hiszpania, Grecja…) czy też w Afryce (Tunezja, Egipt, Maroko…).

Często nie doceniamy naszego Bałtyku, który również jest przecież piękny. Mamy w Polsce setki kilometrów pięknych złotych plaż, na których (w przeciwieństwie na przykład do Bałkanów) leży drobny piaseczek, po którym nie musimy obawiać się chodzić boso.

Posiadamy również bardzo rozbudowaną infrastrukturę turystyczną, która pozwala nam spędzać czas na wiele różnych sposobów. Bałtyckie plaże to tylko jedno z wielu miejsc w Polsce, w których można znakomicie wypoczywać.

Zwiedzajmy więc również nasz własny kraj, zamiast spędzać każdy urlop poza jego granicami. Jest to naprawdę dobra opcja.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.