Lato zimą

Niestety, w Polsce chłodny okres trwa dość długo. Chociaż w ostatnich latach nie ma u nas ostrych zim, to jednak i tak co roku z utęsknieniem wypatrujemy ciepłych wiosennych dni.

Jeśli nie przepadamy za chłodem, deszczem i śniegiem, to zawsze możemy pomyśleć o wyjeździe do ciepłych krajów w środku zimy. W dzisiejszych czasach zagraniczne wojaże nie są już takie drogie, jak dawniej.

Wielu z nas bez problemu może sobie na nie pozwolić. Dlaczego więc nie zrobić sobie wakacji poza sezonem, a w lecie korzystać z dobrodziejstw naszych krajowych kurortów czy też robić sobie krótkie weekendowe wypady? Słońce pozytywnie działa na nasz organizm, a jego brak, jak łatwo się domyślić, nieco nam szkodzi.

Zdaje się więc, że nawet dwa grudniowe czy też styczniowe tygodnie spędzone w ciepłym klimacie, powinny w dość znacznym stopniu poprawić naszą kondycję psychofizyczną. Pamiętajmy również o tym, że w sezonie letnim ceny w miejscowościach turystycznych są nieco niższe.

Jest to kolejny plus omawianego rozwiązania.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.