Podejmując decyzję na temat miejsca spędzenia wakacji, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii. Zapewne istotne znaczenie ma cena, ale nie należy zapominać także o atrakcjach, jakie oferuje to miejsce, czy o standardzie hotelu. Ważnym aspektem może być także dojazd. Wyjazd nad polskie morze wiąże się z podróżą samochodem, autobusem lub pociągiem. Jeśli wyjeżdżamy całą rodziną lub większą grupą z pewnością wygodniejszy będzie samochód. Przy kilku osobach koszty za benzynę mogą być porównywalne do kosztów biletów na pociąg czy autobus.

Jednakże, jeśli mamy zamiar jechać sami bądź z partnerem czy partnerką, bardziej może opłacić się podróż środkami transportu publicznego. W przypadku wyjazdu za granicę, podróż autem może okazać się niezwykle kosztowna. Biura podróży oferują wycieczki autokarowe lub samolotowe. Musisz wiedzieć, że dwadzieścia godzin spędzonych w autokarze może być koszmarem. Z kolei lot samolotem trwa kilka godzin, ale wycieczka kosztuje drożej. Nad polskie morze warto jechać, jeśli mamy do niego dosyć blisko.

Podróż przez całą Polskę może kosztować nas tyle samo, co tani lot za granicę.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.