Ryby są nie tylko smaczne, ale bardzo zdrowe. Działają korzystnie na całe ciało, zapobiegają chorobom i zwiększają odporność organizmu. Jedzone regularnie poprawiają także wygląd cery. Po co więc wydawać pieniądze na drogie kremy? Można smacznie jeść, być zdrowym, rzadko chorować i mieć gładką buzię bez zmarszczek.

Łosoś doceniany jest bardzo w kuchni. Można z niego przygotować mnóstwo pysznych potraw. Tym bardziej powinniśmy jeść go jak najwięcej. Tłuste ryby morskie zawierają bardzo dużo białka – zdrowego, naturalnego białka, które jest budulcem np skóry.

Zawierają także naturalne pokłady tak cennych dziś kwasów Omega-3. Znacznie odżywiają skórę, nawilżają, poprawiają jej elastyczność i w konsekwencji zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Jedząc ryby łączymy zdrowe z pożytecznym – zdrowo się odżywiamy i bardzo ładnie wyglądamy. Codzienne jedzenie ryb można z powodzeniem zastąpić kuracją tranem.

Zawarte w nim kwasy Omega-3 mają takie same właściwości, jak kwasy zawarte np. w łososiu.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.