Kenia – odległa egzotyka, którą trzeba poznać

Oferta biur podróży kusi propozycjami całorocznego słońca, pięknymi plażami i lazurem oceanu. Znaleźć można tradycyjne kierunki, jak i te bardziej ekskluzywne i niedostępne dla wszystkich. Taką wisienką na torcie jest niewątpliwie jeden z najbardziej zaskakujących regionów afrykańskich – Kenia.

To bardzo charyzmatyczne miejsce, niezwykle egzotyczne i zdaje się jeszcze nie do końca odkryte. To, co z pewnością można powiedzieć, że wyjazd w tym kierunku jest wielką wyprawą. Co najmniej dziesięć godzin lotu, jest nie lada wyprawą, niemniej jednak to, co ma do zaoferowania rekompensuje wszystko.

studia.poradnikedukacyjny.waw.pl

Nie może jej zabraknąć na liście wielkich atrakcji Afryki, jej oferta jest niezwykle bogata. Z pewnością urok Kenii wynika z połączenia luksusu wspaniałych hoteli, z kontrastującym nieopodal ich dzikim buszem. Najprawdziwsze w świecie safari, a w nim przy odrobinie szczęścia spotkanie z żyrafą, strusiem, czy nawet gepardem, w ich naturalnym środowisku życia.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.