Domowe SPA

Wizyta w SPA to świetny sposób na zrelaksowanie się i zapomnienie o problemach dnia codziennego, ale także polepszenie wyglądu i kondycji naszej skóry. Jednak osoby, które nie mają czasu na wizyty w salonach odnowy biologicznej lub po prostu chcą zaoszczędzić, mogą zorganizować sobie własne domowe SPA.

W jaki sposób? Wbrew pozorom nie jest to ani trudne, ani czasochłonne. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wygospodarowanie czasu tylko dla siebie.

Wyłączmy więc telefon komórkowy i pozwólmy sobie odpocząć. Zadbajmy o atmosferę- świeczki, kadzidełka i muzyka relaksacyjna z pewnością wprowadzą nas w fantastyczny nastrój.

Przygotujmy kąpiel z odrobiną olejków zapachowych oraz mleka i miodu, które nawilżą naszą skórę. Wykonajmy peeling całego ciała, a po kąpieli użyjmy odpowiednich balsamów, które odżywią nasze ciało.

Domowe SPA może być świetną alternatywą dla wizyty w drogich salonach odnowy biologicznej. Spróbujmy więc zorganizować swój własny salon kosmetyczny i zadbajmy o siebie najlepiej jak tylko potrafimy.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.