Czym jest masaż lomi lomi nui?

Masaż, czyli zespół ruchów wywierających nacisk na tkanki mający właściwości relaksacyjne czy też lecznicze jest coraz częściej wybieraną przez Polaków formą odprężenia i zregenerowania organizmu zmęczonego dniem codziennym. Jednak serca Polaków podbijają nie tylko klasyczne techniki, o czym świadczy nieustannie rosnąca popularność masażu lomi lomi nui. Lomi lomi nui, czyli hawajski masaż mający działanie odprężające oraz poprawiające krążenie. Ponadto jest to technika, która świetnie stabilizuje układ nerwowy.

Lomi lomi nui to forma masażu angażująca dłonie, ale również przedramiona i łokcie masażysty. Cały zabieg odbywa się najczęściej przy użyciu ciepłego oleju oraz dźwięku pod różną postacią. Może to być bowiem śpiew, muzyka lub taniec samego masażysty. Nie ulega wątpliwości, że masaż lomi lomi nui to kwintesencja hawajskiego klimatu mająca pozytywny wpływ zarówno na stan fizyczny, jak i fizyczny osoby oddającej się w ręce masażysty.

Jest to świetny sposób na odprężenie przemęczonego ciała i rozpieszczenie zmysłów potrzebujących ucieczki od codzienności.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.