Bajeczne wakacje na jachcie

Wakacje na jachcie to marzenie niemal każdego. Coś co do tej pory było zarezerwowane wyłącznie dla bogatych, coraz częściej dostępne jest dla klasy średniej. Jeśli poświęcisz dłuższą chwile na poszukiwania wczasów idealnie romantycznych zobaczysz, że wynajęcie jachtu kosztuje tyle samo, co wakacje w dobrym hotelu. Warto zaryzykować, bo tydzień na jachcie z ukochaną osobą, może być najbardziej romantycznym czasem w Waszym życiu. Dziś najmodniejszym miejsce do żeglowania w Europie jest niewątpliwie Chorwacja. Pływasz wzdłuż wybrzeża, zatrzymujesz się tam, gdzie Ci się podoba.

Jeśli masz ochotę – możesz chodzić po mieście i korzystać z lokalnych atrakcji. Możesz z ukochaną osobą odciąć się na tydzień od świata. Tylko Wy i morze oraz piękne, chorwackie krajobrazy. Opalasz się, jesz, odpoczywasz na jachcie. Wieczorem płyniesz, Jacht kołysze się na delikatnych falach – waz z ukochaną osobą wpatrujecie się w gwiazdy i pijecie szampana. Czy może być coś bardziej romantycznego?.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.