Na co dzień nie masz czasu na to, by zadbać o swoje zdrowie, czy kondycję. Dużo obowiązków zarówno w pracy, jak i w domu, ciągły brak czasu sprawiają, że jesz niezdrowo i w pośpiechu, a waga wciąż pokazuje coraz więcej zbędnych kilogramów.

Nadwaga, a w skrajnych przypadkach otyłość sprawiają, że brakuje nam pewności siebie i wciąż jesteśmy niezadowolenie nie tylko ze swojego wyglądu, ale także z siebie. Wakacje to dobry czas na to, by zadbać o siebie i wrócić do kondycji.

Jadąc nad morze pamiętaj o tym, by zadbać o zbilansowaną dietę i zabierz ze sobą strój sportowy. Na urlopie nadarzy się na pewno kilka sytuacji, kiedy będziesz mógł poćwiczyć.

Możesz przecież rakiem, tuż przed śniadaniem uprawiać jogging na plaży, a popołudniu pływać w morzu albo wieczorem w hotelowym basenie. Morze to także dobre miejsce do uprawiania kitesurfingu, to doskonała okazja, by zgubić zbędne kilogramy i zbudować atletyczną sylwetkę, o której tak marzysz siedząc przed komputerem w pracy.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.