Afryka to kontynent, który potrafi przyciągać niczym magnez. Ktoś, kto był tutaj choć raz z pewnością wróci po jeszcze więcej wrażeń. Niewątpliwe będzie szukał przygód z dala od luksusowych wnętrz hoteli, wyposażonej plaży, czy nawet piramid.

To nie jest tu najważniejsze, bowiem tych atrakcyjnych punktów jest jeszcze więcej. Z pewnością na piedestale będzie stała przyroda. Jej malowniczy charakter oddaje całe piękno afrykańskiego lądu.

www.zebymed.pl

Choć wokół hoteli znaleźć można bujną roślinność, to jednak jest to tylko mała namiastka tego, co można odkryć udając się w mniej zaludnione tereny. Fakultatywne wycieczki, wyprawy na safari, zwiedzanie Parków Narodowych, czy skorzystanie z możliwości poznania najbardziej dzikiej Afryki. To propozycje ciekawych spotkań z tym czego nie zobaczymy w przewodniku.

Warto jednak pamiętać, że wszelkie tego typu wyprawy muszą odbywać się z zachowaniem bezpieczeństwa, bowiem spotkanie sam na sam z dziką zwierzyną może okazać się niemiłym wspomnieniem.

Bartosz
News Reporter
Interesuje się informatyką i grami planszowymi. Uwielbia grać w pokera. Wielbiciel dobrych alkoholi i bałkańskiego jedzenia.